MODIVO S.A. допомагає Україні: 50 000 €, одяг, взуття та багато іншого

1 хв

З огляду на останні події, пов’язані з російським вторгненням в Україну, компанія MODIVO S.A. вирішила вжити конкретних заходів, спрямованих на допомогу всім тим особам, які зараз шукають безпечного притулку. Ми пожертвували 50 тисяч євро до організації Польська гуманітарна Акція (Polska Akcja Humanitarna), а також взуття, одяг і медичні засоби. Крім того, ми пропонуємо психологічну підтримку і робочі місця для громадян України, а існуючих працівників компанії навчаємо у сфері можливої допомоги тим, хто в даний час найбільше її потребує.

 

Ми надаємо гуманітарну допомогу

В умовах важкого становища України та її громадян компанія MODIVO S.A. висловлює свою солідарність і підтримку тим, хто знаходиться в небезпеці. 25 лютого компанія надала фінансову підтримку організації Polska Akcja Humanitarna, яка допомагає постраждалим від гуманітарних криз. Серед переданої допомоги також були медичні препарати, які минулих вихідних колоною були доставлені до українського кордону. При цьому була надана матеріальна допомога у вигляді одягу та взуття для Центру допомоги мігрантам та біженцям «Карітас» (Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas). Компанія також підтримує місцеве самоврядування на постійній основі у забезпеченні найнеобхідніших потреб людей, які приїжджають з України до Зеленої Гури, де розташоване управління, передаючи взуття та одяг.

We stand with Ukraine

Ми надаємо підтримку Співробітникам

Компанія вжила заходів, спрямованих безпосередньо до громадян України, які працюють в MODIVO S.A. В об’єктах компанії доступні телефони, з яких працівники можуть здійснювати безкоштовні дзвінки до своїх сімей, які перебувають в Україні. Також їм надали юридичну та психологічну допомогу. Працівників, які вирішили повернутися в Україну, забезпечено карематами, спальниками і ліхтариками. Також організовуються семінари і вебінари, під час яких психологи дають поради, як говорити з дітьми про війну, а дорослі можуть навчитися справлятися з важкими емоціями. Працівники отримали доступ до українськомовної преси.

Пропонуємо нові робочі місця

MODIVO також працює над запуском інформаційного центру для працівників з України та заохочує їх подавати заявки під час набору на спеціалізовані посади, зокрема: IT, програмування та вакансії в графічних командах та стилістів. У співпраці з юридичною фірмою створено спеціальний веб-сайт, на якому можна знайти актуальну, практичну інформацію про юридичні можливості та процедури.

 

#WeStandWithUkraine

Оригінальний текст статті переклала та пристосувала для потреб блогу eobuv.com.ua Наталія Фірак.
Рекомендуємо
Підпишися на нашу розсилку новин та...отримай знижку 250 грн на першу покупку!